Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Domy na sprzedaż Smarchowice Śląskie - Oferty sprzedaży domów

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Dom z tarasem, ul. Nawłociowa

Chrząstawa Wielka(Smarchowice Śląskie + 22 km)

870 000 zł86,60 m² 10 046,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:637 m²

Dom pod Wrocławiem, który może być Twoją oazą spokoju i wyciszenia, 40 minut od Wrocławia? Dom wśród zieleni, który oferuje komfort miasta, a koszty utrzymania ma niższe niż niejedno.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom bliźniak Rychtal

Rychtal(Smarchowice Śląskie + 20 km)

460 000 zł87,06 m² 5 283,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Nowoczesne Osiedle w Rychtalu - Spokój i komfort na wyciągnięcie ręki kwadrat prezentuje: nowa inwestycja w Rychtalu - kameralne osiedle 8 nowoczesnych domów stworzonych z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem, ul. Oleśnicka

Namysłów(Smarchowice Śląskie + 9 km)

788 000 zł143,87 m² 5 477,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:145 m²

Na sprzedaż nowoczesny budynek jednorodzinny dwulokalowy w miejscowości Wilków koło Namysłowa. Nieruchomość składa się z dwóch niezależnych mieszkań z osobnymi wejściami, co daje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom szeregowy Oleśnica

Rataje,Oleśnica(Smarchowice Śląskie + 24 km)

620 000 zł80 m² 7 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Oleśnica / bliźniak / stan deweloperski 0% prowizji, bez podatku pcc! Polecam nową inwestycję usytuowaną w Oleśnicy. Są to dwa domy o pow. 80mkw oraz jeden o pow. 120mkw w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Namysłów

Namysłów(Smarchowice Śląskie + 9 km)

640 000 zł72 m² 8 888,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:306 m²

Komfortowy dom z ogrodem w świetnej lokalizacji - 72 m | 4 pokoje | Namysłów Dom wybudowany w 2016 roku w technologii tradycyjnej , murowany w zabudowie bliźniaczej.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Brzeg

Brzeg(Smarchowice Śląskie + 24 km)

970 000 zł194 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 515 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż nieruchomość w postaci domu z zabudowaniami gospodarczymi znajdującego się w Brzegu w województwie opolskim. Budynki: 1. dom o powierzchni około.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Rychtal

Rychtal(Smarchowice Śląskie + 20 km)

159 000 zł122 m² 1 303,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Biuro Freedom Nieruchomości oddział w Namysłowie zaprasza do zakupu domu wolnostojącego o pow. około 122 m2 posadowionego na działce o pow. 0,0300 ha w samym centrum prężnie.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Chwałowice

Chwałowice(Smarchowice Śląskie + 17 km)

870 000 zł168 m² 5 178,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:900 m²

| gmina Jelcz-Laskowice, chwałowice, dom jednorodzinny, sprzedaż. Odra Nieruchomości, jelcz-Laskowice ul Bożka 7 dom przy lesie. Cicha, spokojna zielona okolica. Polecam Państwu na sprzedaż dom.

Szczegóły ogłoszenia

Dom szeregowy Jelcz-Laskowice

Jelcz-Laskowice(Smarchowice Śląskie + 22 km)

870 000 zł105 m² 8 285,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

| jelcz-Laskowice, chwałowice, dom, 105m2, 4 pokoje, zabudowa szeregowa, sprzedaż, odra Nieruchomości, jelcz-Laskowice, ul Bożka 7, oferta na wyłączność nie szukaj dalej Gorąco polecam Państwu dom.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom, ul. Borowa

Chrząstawa Mała(Smarchowice Śląskie + 24 km)

835 000 zł90,80 m² 9 196,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:461 m²

Zakup bezpośrednio od właściciela. Bez prowizji. Do sprzedaży dom wolnostojący w trakcie budowy: powierzchnia 90,8 m2 parterowy salon z aneksem kuchennym, 3 sypialnie (jedna z garderobą),.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Żymierskiego

Smarchowice Śląskie,opolskie

399 000 zł280 m² 1 425 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Do sprzedania dom w Smarchowicach Ślaskich o pow. 280m.kw + DODATKOWO DUŻA DZIAŁKA BUDOWLANA 48 arów oddalona od domu okolo 500 metrow z mozliwoscia podzialu na kilka mniejszych.Dom.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij